Пиколо/портиер

Хотел Оазис Дел Сол *** и Хотел Оазис Дел Маре**** - Лозенец, община Царево търси да назначи за сезон лято 2022 пиколо/портиер

Основни задължения:
- Посреща новопристигналите гости на главния вход и поема багажа им;
- Изчаква регистрацията на гостите на рецепцията, придружава ги до стаите им и ги запознава със системите за сигурност и начина на използване на инсталациите и съоръженията в стаята;
- Осигурява информация и упътва клиентите за търсени от тях обекти;
- Изпълнява услуги в сградата на хотела като връчване на съобщения, пакети, букети, поща, преса и други;
- Осигурява колички за багаж по стаите и прибира количките от паркинга;
- Информира за нередности дежурния администратор;
- Изпълнява и други конкретно възложени задачи;
- Спазва изискванията към длъжността и следи за доброто състояние на повереното му имущество.

Изисквания към кандидатите:
- Средно образование;
- Шофьорска книжка категория „B” - задължително
- Изряден външен вид и приятни маниери
- Дискретност и вежливост
- Професионален опит - предимство.

Ние предлагаме:
- Трудов договор с осигуровки;
- Настаняване и изхранване
- Работа на смени;
- Работа в динамична среда с утвърден екип от професионалисти;
- Фирмено обучение и възможност за развитие в компанията;

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Трудово възнаграждение:

От 900 до 1000 лева на месец

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

11.01.2022

Организация:

Кристория Груп ООД

Повече информация за Кристория Груп ООД може да получите ТУК