Персонал за верига супермаркети /сезонна заетост/- Слънчев Бряг

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси, подбор на персонал и работодател временна заетост.

За наш клиент - голяма и утвърдена търговска верига, набираме:

ПЕРСОНАЛ ЗА ВЕРИГА СУПЕРМАРКЕТИ

Основни задължения:
Качествено и внимателно обслужване на клиентите на касова зона;
Зареждане и етикиране на стоките в търговската зала;
Приготвяне и аранжиране на продукти от щандовите витрини;
Приемане на стока и подготовка на заявки;
Спазване изискванията за хигиена и безопасност на труда.

Търсим кандидати, които:
Имат завършено средно образование;
Проявяват коректност и отговорност към работните задачи;
Имат мотивация и желание за работа в екип;
Позитивни и любезни, с нюх към обслужването на клиенти;
Обичат да работят в динамична и разнообразна среда;
Имат готовност за работа на смени!
Фирмата предлага:
Месечно възнаграждение мужду 1400 - 1800 лева нето.
Осигурена квартира, транспорт или покриване транспортни разходи;
Допълнителна сума за храна;
Въвеждащо обучение;

Възможност за целогодишна заетост и кариерно развитие.
Ако позицията представлява интерес за Вас, не се колебайте да ни изпратете Ваша актуална автобиография с актуална снимка или ни оставете телефон за връзка с вас!

Нашите услуги са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Туризъм и хотелиерство
Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Друг

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

26.04.2024

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК