Управител

Описание

Управител с опит за Кафе-клуб-суши бар
Описание и изисквания:
Кафе-клуб-бар-суши бар, оживено място , търси да назначи "Управител“ с опит и умения за менажиране на заведението.

Изисквания към кандидатите:

• Кандидатът да е с опит в сферата на заведенията, амбициозен, отговорен и лоялен;
- способност да организира, планира, направлява, работата на персонала

- способност и познания за съставяне, на меню и оптимизиране на работата;

• Отговорност, организираност и инициативност, стремеж към усъвършенстване
• Представителен външен вид;
• Познаване и спазване на етикета за обслужване;
• Високо ниво на комуникативни умения;
• Способност за самостоятелна работа и работа в екип;
• Владеене на английски език е предимство.

Основни изисквания и отговорности към кандидатите:

• Осигуряване на качествено обслужване;
• Менажиране на бар,кухня, софтуер доствки.участва в набирането на персонал и съставяне на работен график

• Участва в набирането на персонал и съставяне на работен график
• Да е усмихнат и учтив в комуникацията с клиентите
• Съдействие на клиентите при обслужването им.
• Следене за наличностите в заведението, изготвяне и подаване на заявки, аранжиране на стоки и продукти
• Поддържане на приятна и гостоприемна работна атмосфера
• Следене поддържането на високо ниво на хигиена
• Следене за правилна експлоатация на инвентара в заведението

Ние предлагаме:

• Отлични условия на труд, в приятна атмосфера
• Справедливо възнаграждение - заплата+процент (допълнително условията ще се договорят);
• Възможност за изява и професионално развитие - Ако някога на работното си място сте имали усещането, че работата не е правилно организирана, но не ви е била дадена възможност за инициативност, при нас ще имате възможност да разгънете потенциала си , да организирате работата по най-рационалния за Вас начин .
• Целогодишна заетост;
• Трудов договор

Необходими документи за кандидатстване:
• Автобиография
• Актуална снимка - в цял ръст (задължително)
• Препоръки, ако разполагате с такива

Моля, изпращайте CV и актуална снимка. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

Лице за контакт
Георги Гиндев

Уведомяваме Ви, че ще се свързваме само с одобрени по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 3000 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Дата:

14.06.2022

Организация:

ГИНДЕКС ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ГИНДЕКС ЕООД може да получите ТУК