Камериерки

Описание

Работа в Австрия- Камериери/ки
Top Skills Recruitment е международна агенция за подбор на персонал, създадена от професионалисти с дългогодишен опит в посредничеството за намиране на работа в България и чужбина.
Нашата мисия е да открием най-доброто в нашите кандидати, за да получат най-желаната от тях работа и в същото време да предоставяме висококачествени услуги на нашите клиенти.

Условия:
Заплата – 1475 Е нето на месец + 13 и 14- та заплата;
Осигуровки- спрямо местното законодателство
Работни часове- 40 седмично с възможност за допълнителни часове

Изисквания и отговорности:
Опит – предходен опит е предимство
Чужди езици- владеенето на английски или немски, се счита за предимство

Допълнителни детайли:
Квартира – предоставена,200 Е на месец
Транспортните разходи до Австрия се възстановяват

Необходими документи:
Подробна автобиография

Ако тази възможност представлява интерес за Вас, моля изпратете Вашата автобиография на cv@topskills-bg.com и ние ще се свържем с Вас.

Съдействието на Топ Скилс в намирането на нова професионална възможност и кариерно консултиране са напълно безплатни за кандидатите.

Лиценз за подбор на персонал в чужбина № 2477 / 12.03.2018
Лиценз за администриране и защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017

За повече информация:
00359 895 600 734
cv@topskills-bg.com

Заповядайте да разгледате останалите ни актуални предложения за работа в България и чужбина- www.topskills-bg.com

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Туризъм и хотелиерство
Работа в чужбина

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

гр. Благоевград 2700 Крушево No 5, ет. 6, ап. 18

Дата:

15.06.2022

Организация:

Top Skills Recruitment Ltd.
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за Top Skills Recruitment Ltd. може да получите ТУК