ЕКСПЕРТ РЕЗЕРВАЦИИ И ПРОДАЖБА НА САМОЛЕТНИ БИЛЕТИ

Описание

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
• Обслужване на корпоративните клиенти на „България Ер и Посока“ по телефон и имейл;
• Обработване на резервации и издаване на самолетни билети;
• Детайлно вникване в спецификата и изискванията на всеки един клиент

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Магистър

Профил:
туризъм

Специални умения:
ИЗИСКВАНИЯ: • Завършен курс IATA/UFTAA; • Завършен курс за резервационната система Amadeus; • Добро владеене на Английски език – писмено и говоримо; • Минимум 2 год. СТАЖ В IATA агенция / ЗАДЪЛЖИТЕЛНО!; • Добра компютърна грамотност – MS Office 2013 (Word, Excel, Outlook); • Отлични способности за работа в екип; • Умение да степенува работните си задачи по приоритет;

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Туризъм и хотелиерство
Туристически агенции

Населено място:

Гр. София

Дата:

18.01.2023

Организация:

Консорциум "България Ер и Посока" ДЗЗД

Повече информация за Консорциум "България Ер и Посока" ДЗЗД може да получите ТУК