Камериерка / Камериер хотел на 8 часа

Описание

Хотел Фешън, гр. София

Търси да наеме камериерка / камериер на постоянен трудов договор. Ако си търсите стабилно работно място, умеете да работите в екип и сте отговорна личност, пратете ни своята автобиография с актуална снимка.

Ние предлагаме:

• Трудов договор
• Работно облекло
• Постоянен трудов договор
• 5-дневна работна седмица ( 8 часов работен ден от 10:00 - 18:00ч. )
• Работни смени по график

Задължения:

• Почистват, проверяват и поддържат помещенията и санитарните възли в поверения им район
• Подменят и почистват постелъчния инвентар, хавлии и посуда
• Зареждат с хигиенни материали
• Следят за липси и повреди в имуществото и обзавеждането в поверените помещения
• Сортира и предава за пране използваните хавлии и спално бельо.
• Приема чистите хавлии и спално бельо.
• Почиства коридорите, стълбищата, асансьорните площадки и др.
• Подготвя необходимите за работа консумативи и бельо.
• Поддържа камериерските офиси в добро хигиенно състояние.
• Информира прекият си ръководител за забравени от гостите вещи в стаите и ги предава за съхранение на управителя на рецепцията.

Изисквания:

• Предишен опит на същата или подобна позиция ще се счита за предимство
• Мотивация за работа
• Коректност и прецизност при изпълнение на поставените задачи и длъжностните задължения.
• Необходимите умения за една камериека / ер включват координация, сръчност, издръжливост, конфиденциалност, търпение и положително отношение към гостите, ръководителите и колегите.

Кандидатурите Ви ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. София

Дата:

14.11.2022

Организация:

Иван Карамихов

Детайли за организацията:

Повече информация за Иван Карамихов може да получите ТУК