РЕЦЕПЦИОНИСТ/КА

FASHION HOTEL *** ; гр. София; търси да назначи РЕЦЕПЦИОНИСТ/КА

Отговорности:

-Приема, настанява и регистрира клиентите на хотела;
-Проверява данните от документите за самоличност и вписаните в регистрационната карта;
- Обработва плащания, отговаря за касовата наличност и отчетността на рецепция.
- Ежедневно водене на документация в хотелски специализиран софтуер;
- Бърза и адекватна реакция при възникване на проблем или оплакване от старана на госта;
-Съставя информационни справки;
-Изпълнява задачи, свързани с длъжността;

Изисквания:

- Позитивна и усмихната личност
- Умение за работа в екип, общителност, лоялност, отзивчивост;
- Умение за добра комукация с клиентите на хотела;
- Умение за спазване на фирмени стандарти;
- Способност да проявява персонална грижа спрямо клиентите;
- Умение да контролира емоциите си в стресови ситуации;
- Завършено средно образование в областта на Туризъм, Бизнес администрация, Икономика.;
- Владеене на английски език и компютърни умения. Втори чужд език е предимство;

Компанията предлага:

- Работа на смени 2/2 - дневни
- Гъвкав график
- Фирмено обучение;
- Възможност за работа в млад и мотивиран екип;
- Отлични условия за работа и добро възнаграждение.
-Допълнителни бонуси всеки месец.

Ако смятате, че това е Вашето работно място - очакваме вашите автобиографии и актуална снимка.
Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю!

Вашата кандидатура ще бъде разгледана при пълна конфиденциалност. Всички разходи свързани с подбора на персонал са за сметка на работодателя.
Данните, които ни предоставяте, са лични данни по смисъла на ЗЗЛД и подлежат на специален режим на защита.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 1050 до 1170 лева на месец

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. София

Дата:

23.01.2023

Организация:

Иван Карамихов

Детайли за организацията:

Повече информация за Иван Карамихов може да получите ТУК