Ресторантски служители - 4,6 или 8-часови смени (може и без опит)

В HRS вярваме, че подходящата работа може да преобрази живота на отделния човек и правилният човек може да преобрази бизнеса.
Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа.

Наш партньор е добре известна финландска верига заведения за бързо хранене. В момента за техните обекти сме в търсене на отговорни и мотивирани служители, които да заемат позицията "асистент-продавач".

Ето какви ще бъдат твоите отговорности:
Приемане и изготвяне на поръчки на място и за вкъщи;
Работа на каса (не е необходим предишен опит - предлагаме платено обучение);
Работа с онлайн платформи за доставки (Glovo, Takeaway);
Прием на стока;
Проследяване на сроковете на годност на продуктите и поставяне на етикети.

Какво предлагаме в замяна:
Трудов договор - пълни осигуровки;
Гъвкаво работно време - работа на 4, 6 или 8 часови смени /подходяща за ученици и студенти, навършили 18г. възраст/;
Ваучери за храна в размер на 120лв. месечно;
Възможност за избор на локация (всичките ни обекти са на комуникативни места, в близост до метростанция) ;
Допълнителен паричен бонус, обвързан с личното представяне;
Възможност за развитие - Асистент-продавач - Отговорник смяна - Управител на обект;
Карта Multisport;
30% отстъпка във веригата;
Сигурност и дългосрочност в трудовите отношения.

Какво търсим в теб?
Да имаш навършени 18г. ;
Желание за работа в динамична среда;
Бързина и добра комуникация с клиентите;
Отговорност и дисциплинираност при изпълнение на трудовите задължения;
Спазване на хигиенните и безопасни условия на труд;
Готовност за работа по график на смени - само дневни.

*Стартово възнаграждение за пълно работно време - 1750лв. бруто

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

HRS Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2361 от 15.09.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти

Трудово възнаграждение:

От 1600 до 1750 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. София

Адрес:

София, ул. Юнак 11-13

Дата:

15.05.2023

Организация:

ЕЙЧ АР ЕС България ООД
Агенция за подбор на персонал

Повече информация за ЕЙЧ АР ЕС България ООД може да получите ТУК