ХОТЕЛСКИ УПРАВИТЕЛ

Хотелски комплекс в Созопол търси да назначи за целогодишна заетост "Управител".

Изисквания:
-Опит на подобна позиция
-Силно изявени организаторски и комуникативни умения
-Умение за работа в екип, умения да определя приоритети в работата
-Владеене на английски език на работно ниво
-Притежание на Висше Образование - "Туризъм"

Отговорности:
-Ръководи и организира цялостната дейност в хотелския комплекс
- Отговаря за качеството на предлаганите хотелски услуги и прилагането на стандарти за
обслужване на клиенти на хотела.
-Стриктно следи разходите и отговаря за спазването на определените бюджети.
-Проучва рекламациите на клиентите за обслужването в хотела и взема мерки за отстраняването на допуснатите слабости и нарушения;
-Наема и обучава служителите
-Изготвя графиците за работа на персонала в хотела.
-Грижи се за добрата екипна работа и цялостната работна атмосфера;
-Следи за стриктното прилагане на фирмените принципи, правила и стандарти.

Работодателят предлага :
- Възможност за целогодишна заетост;
- Мотивиращо възнаграждение - 3000 лева НЕТО
- Коректен и лоялен работодател
- Безплатно настаняване и хранa в хотела или поемане на транспортните разходи;
- ТД,СО

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво, Висше управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 3000 до 3500 лева на месец

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Адрес:

гр.Бургас, ул.К. Фотинов

Дата:

17.03.2023

Организация:

ЕРНИК ЕООД
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за ЕРНИК ЕООД може да получите ТУК