СПЕЦИАЛИСТ РЕЗЕРВАЦИИ

Ваканционен клуб Ривиера търси да назначи служител на длъжност СПЕЦИАЛИСТ РЕЗЕРВАЦИИ.

КВАЛИФИКАЦИЯ:
- Отлично владеене на английски език, владеене на втори език е предимство
- Опит в областта на туризма;
- Компютърна грамотност;
- Опит в работа с хотелски софтуер е предимство
- Способност за ефективна работа в динамична среда
- Комуникативни и презентационни умения
- Способност за работа в екип

ИЗИСКВАНИЯ И ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Познаване на туристическите услуги на компанията
- Качество на събраната информация за клиентите и нуждите им
- Поддържане и развиване на контактите с настоящи клиенти на фирмата и поддържане на база данни за тях
- Стремеж да се постигнат набелязаните обеми и цели за продажба
- Постигане на поставените цели като процент продажби спрямо осъществените разговори
- Въвеждане резервации в хотелската програма , проследяване на плащания по резервации;
- Обработване резервациите и плащанията от онлайн резервационния модул на компанията;
- Приемане на входящи обаждания и обработване на заявки от клиенти на фирмата, постъпили по имейл или интернет
- Събиране на информация от разговорите с цел изпращане на оферти
-Познаване на всички актуални предложения, цени и характеристики на хотелите
- Поддържане на база данни за всички проведени разговори и изпратени оферти
– Ефективност на работа с максимален брой осъществени разговори на ден
- Комуникира с директни клиенти
- Приема и отговаря на запитвания, и заявки за резервации (по имейл, телефон, други);
- Умения за водене на телефонен разговор без затруднения от липсата на визуален контакт с отсрещната страна
- Убедителност при водене на разговор, с цел постигане на продажби
- Позитивна и уверена личност, която може да се справи с всяка ситуация, възражения и трудни клиенти
- Общителност и умение да се привлече и задържи вниманието на този, с когото се води разговор
- Креативност и способност за преодолява потенциалните възражения на клиентите
- Съпричастност към потребностите на клиентите и проявяване персонално отношение в обслужването им

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:
- Мотивиращо възнаграждение
- Възможност за работа в перспективна компания
- Възможност за професионално развитие
- Интересна и предизвикателна работа
- Целогодишна заетост
- Безплатен транспорт до всички точки на града
-Безплатна храна

За да кандидатствате по обявата, моля изпращайте автобиография, актуална снимка и препоръки от предишна месторабота /ако разполагате с такива/.
Само кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Информацията, която предоставяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД. Дружеството се задължава да я използва единствено за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

03.06.2023

Организация:

Ривиера АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ривиера АД може да получите ТУК