Front Office Manager

Front Office Manager Ваканционен клуб „Ривиера”, к.к. Златни пясъци, търси за предстоящия летен сезон позитивен и ориентиран към високо качество на обслужване Front Office Manager,Изисквания към кандидатите:
• Задължително владеене на чужд език:,Немски или английски език. Познания по втори чужд език се считат за предимство;
• Комуникативност и умения за работа в екип
• Компютърна грамотност: MS Office, Fidelio 8.0/Opera;
• Лоялност и самоконтрол
• Инициативност и решителност
Задължения и отговорности:
• Отговорен за професионалното обслужване на гостите
• Отговорен за спазването на финансовата дисциплина и правилното водене на всички документи на рецепция – изготвяне на отчети, справки и статистически документи
• Спазва фирмените стандарти за работа на рецепция
• Грижа за комфортния и приятен престой на гостите на хотела
• Разрешава проблеми, свързани с рекламации и оплаквания на гостите по възможно най-бързия и ефективен начин
•Изготвя графици и определя служители за смяна;
•Всекидневна проверка отчети , касова наличност, служебни пари, инвентар, отчетност по хотелската система;
•При настаняване на големи групи- присъства на рецепция и спомага за правилната работа по време на настаняването;
• Отговаря за работата на подчинения му персонал, свързани с технологията на обслужването и организацията на работа;
•Оказва съдействие на гостите на хотела като им предоставя необходимата информация и приема заявките им.
Компанията предлага:
• Трудов договор с пълни осигуровки
• Безплатен транспорт до всички точки на града
• Безплатно изхранване
За да кандидатствате по обявата, моля изпращайте автобиография, актуална снимка и препоръки от предишна месторабота /ако разполагате с такива/.

Само кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.

Информацията, която предоставяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД. Дружеството се задължава да я използва единствено за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

03.06.2023

Организация:

Ривиера АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ривиера АД може да получите ТУК