Главен готвач All Inclusive ресторант

Ваканционен комплекс „Ривиера” набира кандидати за позицията Главен готвач All Inclusive ресторант
Отговорности:
• Работи пряко с Главния Кулинар на комплекса;
• Организира, ръководи и развива цялостната дейност на сектор Кухня към ресторанта;
• Отговаря за служителите и добрата екипна работа;
• Контролира доставките, оборудването и работните зони;
• Работи по утвърдено меню
• Следи за спазване стандартите за качество, хигиена и безопасност;
• Работи с утвърдените отчетни документи и е солидарно отговорен при ревизиите.
Изисквания към кандидатите:
• Опит на подобна позиция в ресторант ;
• Кулинарна квалификация;
• Познания и интереси в областта на кулинарната практика;
• Ориентация към пълна удовлетвореност на гостите;
• Творчество, естетически усет и внимание към детайла;
Компанията предлага:
• Трудов договор с пълни осигуровки
• Безплатен транспорт до всички точки на града
• Безплатно изхранване
• Безплатно настаняване
За да кандидатствате по обявата, моля изпращайте автобиография, актуална снимка и препоръки от предишна месторабота /ако разполагате с такива/.

Само кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.

Информацията, която предоставяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД. Дружеството се задължава да я използва единствено за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

03.06.2023

Организация:

Ривиера АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ривиера АД може да получите ТУК