Касиери плаж / вход

За предстоящия летен сезон Ваканционен комплекс Ривиера търси

Касиери за плаж / вход

Касиери/ки- плажове / вход подходяща за студенти

Отговорности:

- Разплащания с мобилен касов апарат;
- Контакти със служители по финансово-счетоводни въпроси;
- Контакти с клиенти на плаж Ривиера / вход Ривиера;

Изисквания, на които следва отговоря успешния кандидат:

* опит на подобна позиция;
* Аналитичност, отговорно отношение към работата и внимание към детайлите;
* Активна личност;

Само кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Информацията, която предоставяте е поверителна и попада по защитата на ЗЗЛД. Дружеството се задължава да я
използва единствено за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал,

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

03.06.2023

Организация:

Ривиера АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ривиера АД може да получите ТУК