Сезонен счетоводител

За предстоящия летен сезон Ваканционен комплекс Ривиера търси

Сезонен Счетоводител

Отговорности:

- Въвеждане на първични счетоводни документи;
- Обработва авансови отчети;
- Контрол на вземанията – следене и отчитане на обороти;
- Контакти със служители по финансово-счетоводни въпроси;
- Изготвя оперативни справки при поискване на прекия ръководител;
- Разплащания по каса и завеждане в програмните продукти на фирмата;

Изисквания, на които следва отговоря успешния кандидат:

* Висше образование- спец.Счетоводство;
* Oпит на подобна позиция ще се счита за предимство;
* Отлична компютърна грамотност;
* Аналитичност, отговорно отношение към работата и внимание към детайлите;
* Активна личност;
* Познаването на програмен продукт Ажур Л ще се счита за предимство.

Предлагаме:
- Осигурен транспорт до работното място
- Храна на обяд
- Усъвършенстване в областта на счетоводството
- Конкурентно възнаграждение
- Работа в приятна обстановка

Само кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Информацията, която предоставяте е поверителна и попада по защитата на ЗЗЛД. Дружеството се задължава да я
използва единствено за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти,

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

06.05.2023

Организация:

Ривиера АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ривиера АД може да получите ТУК