Офис асистент - секретар

Описание

Ваканционен Клуб Ривиера търси да назначи :

Офис асистент- секретар

Задължения:
• Подпомагане административната дейност на мениджмънта;
• Подготовка на материали за събития, срещи;
• Поддържане на комуникация и бизнес кореспонденция;
• Поддържа входяща и изходяща поща;
• Подготвя заповедите за издаване;
• Изготвя справки и т.н.

Изисквания:
• Опит на подобна позиция - минимум 1 година;
• Добри организационни умения;
• Компютърна грамотност – MS Office;
• Експедитивност и способност за бързо вземане на решения;

Компанията предлага:

• Трудов договор с пълни осигуровки
• Безплатен транспорт до всички точки на града
• Безплатно изхранване

В случай, че желаете да приемете предизвикателствата и отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете CV, актуална снимка и препоръки.

Само кандидатите, одобрени по документи, ще бъдат поканени на интервю.
Информацията, която предоставяте е поверителна и попада под защитата на ЗЗЛД. Дружеството се задължава да я използва единствено за целите на подбора.

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

09.05.2023

Организация:

Ривиера АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ривиера АД може да получите ТУК