SPA РЕХАБИЛИТАТОРИ

Ваканционен комплекс РИВИЕРА, състоящ се от 4* и 5* звездни хотели, търси да назначи професионалист за позицията
SPA - РЕХАБИЛИТАТОРИ
Отговорности:
- да дават компетентни препоръки за подходящи процедури според състоянието и предпочитанията на нашите гости, да извършват масаж и водолечебни терапии
- да изпълняват комплекси от физиотерапевтични процедури - електролечебни, водолечебни, кинезитерапевтични, топло-лечебни и др., определени от медицинско лице, като непрекъснато наблюдават състоянието на гостите и при необходимост- информират лекаря
- да водят текуща документация, според приетите изисквания и указанията на ръководството

Изисквания:
• Професионална квалификация в областта на Балнеология, SPA
• Опит минимум 2 години като рехабилитатор,кинезитерапевт или масажист
• Сериозни знания за видовете терапии, условията на тяхната приложимост, работа със съответната техника
• Комуникативност и умения точно и аргументирано да представят/препоръчват определени терапии, според състоянието на госта
• Ясно осъзнаване значението, същността и отговорността на позицията
• Дискретност, внимание и добри обноски;
• Умения за работа в екип
• Владеене на чужд език

Ривиера АД предлага:
•Трудов договор
•Пълни осигуровки
• Целогодишна заетост
•Безплатен транспорт до всички точки на град Варна
•Безплатно изхранване

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

09.05.2023

Организация:

Ривиера АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Ривиера АД може да получите ТУК