Администратор

Описание

Изисквания:
• Организационни умения
• Познания и опит в областта на хотелиерството и работата в отдел Рецепция
• Способност да общува ефективно с различни категории хора
• Компютърна грамотност (познания относно хотелски софтуер Clock ще се считат за предимство)
• Опит на подобна позиция , опит с хотелски софтуер.

Задължения:
• Приемане на резервации
• Умения за бързо и ефективно настаняване на гостите на хотела (регистрира ги, като въвежда в програмата цялата необходима информация – лични данни, цени, престой, изхранване и др.)
• Следи и актуализира статуса на стаите: заети, свободни и готови за настаняване.
• Следи за стаи подлежащи за почистване и информира веднага хотелското домакинство
• Начислява по сметката на госта стойността на всички ползвани от него услуги
• Издава необходимите платежни документи при уреждане на плащанията
• Обслужва гостите на хотела с внимание и професионализъм
• Продажба на допълнителни услуги
• Умения за предоставяне на информация изисквана от гостите на хотела

Ние предлагаме:
• Настаняване по време на летния сезон в хотела
• Изхранване: закуска, обяд и вечеря - безплатно
• Служебна униформа

Моля кандидатите да изпращат CV с актуална снимка
Ще се свържем за интервю само с одобрени кандидатури.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Руски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Специални умения:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 1600 лева на месец

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Китен

Дата:

21.05.2023

Организация:

Монопол МГ ООД