Рецепционист/ка

Хотел в гр. Свети Влас търси да назначи човек на позиция РЕЦЕПЦИОНИСТ/КА

Основни отговорности за позицията:

- Посреща и настанява гостите на хотелския комплекс в съответствие с фирмените стандарти.
- Води необходимата документация, начислява услуги, приключва хотелски сметки и др.
- Обслужва и обгрижва качествено гостите по време на целия им престой.
- Предоставя пълна информация във връзка с предлагания хотелски продукт, а също и допълнителна информация.
- Приема оплаквания и ги свежда до знанието на ръководителя на отдела.

Нашите изисквания към кандидатите:

- езикова квалификация: добро владеене на английски език
- компютърна грамотност / опит в работата с хотелски софтуеър "Клок Еволюшън" е предимство
- умение за работа в екип, позитивизъм, отзивчивост;

Ние осигуряваме:
- Трудов договор
- Възможност за целогодишна заетост или преместване в зимен курорт;
- Обучение, съгласно изискванията и стандартите на комплекс
- Отлични условия на труд;
- Осигурена безплатна квартира за служителите и изхранване

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

01.06.2023

Организация:

Лукреция СПА

Детайли за организацията:

Повече информация за Лукреция СПА може да получите ТУК