Главен готвач

Фирма, собственик на хотелски комплекс от висока класа, намиращ се в Родопите, търси опитен специалист за позицията ГЛАВЕН ГОТВАЧ.
Фирмата предлага отлични условия за работа и професионална реализация, петдневна работна седмица с гъвкаво работно време, отлично заплащане и настаняване в комплекса.
Хотелският комплекс работи целогодишно и предложението е за дългосрочна ангажираност.

Задължения:
- Ръководи, организира и контролира дейността в кухненския блок
- Контролира спазването на технологиите за приготвяне на храната
- Следи за изпълнение на изготвените рецепти, състава, количеството и качеството на влаганите продукти.
- Разработва съвместно с управителя менюто предлагано на гостите
- Прави предложения за структуриране на ново меню, както и неговото частично или цялостно изменение спрямо сезони и празници
- Поддържа необходимото количество материали и продукти, необходими за приготвяне на храната и подготвя заявки за доставка
- Контролира и обучава готвачите и кухненските работници за изпълнение на определените ястия от менюто
- Следи за правилното използване и поддържане на оборудването, инвентара и за санитарно-хигиенното състояние на кухнята
- Контролира спазването на правилата, изискванията и процедурите на НАССР
- Ръководи екип от готвачи и кухненски работници
- Изпълнява и други възложени задачи, свързани с длъжността.

Изисквания:
- Образование - подходящо образование в сферата на хранителните технологии
- Опит като главен готвач- мин. 3 години,предимство в хотелски комплекс
- Опит в изготвянето на менюта за различни видове храниения, мероприятия, коктейли и др.;
- Много добри умения за упражняване на контрол и оценка на работата, планиране и организиране
- Готовност за поемане на отговорност и инициативност
- Комуникативност, креативност и коректност
- Умения за работа и ръководене на екип

Ако позицията представлява интерес за Вас и имате необходимите знания и умения, моля изпратете автобиография.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 2000 до 3000 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Пловдив, Гр. Девин

Адрес:

ул.Опълченска 4, Пловдив 4000, Пловдив

Дата:

21.03.2024

Организация:

Еlteh
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Еlteh може да получите ТУК