ХОСТЕСА

Нов автентичен италиански ресторант скоро отваря врати в центъра на Варна и търси да назначи ХОСТЕСИ. Предишен опит не е задължителен. Работа на смени. Подходяща за студенти. 6-часов работен ден.
Изисквания:
- Момичета на възраст между 18-25 годишна възраст;
- Приятна външност и добри обноски, приветливо отношение;
- Добро владеене на английски език;
- Не е нужен предишен опит.
Задължения:
- Посреща, настанява и изпраща гостите на ресторанта;
- Спомага дейността на сервитьорите;
- Следи за броя и точното разпределение на клиентите спрямо свободните места в ресторанта;
- Поддържа пряк контакт с клиентите;
- Спазва вътрешните правила за работа на ресторанта.
Нашето предложение:
- Много добро възнаграждение;
- 6-часов работен ден на смени – един ден работен, един ден почивен;
- Целогодишна работа с трудов договор;
- Фирмено обучение;
- Без изискване за предишен опит.
Ако проявявате интерес към нашето предложение, кандидатствайте с автобиография и две снимки – една в цял ръст и една паспортен формат.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Италиански език

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1200 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

07.03.2024

Организация:

"Виктрола" ЕООД