УПРАВИТЕЛ НА РЕСТОРАНТ

Нов автентичен италиански ресторант скоро отваря врати в центъра на Варна и търси своя УПРАВИТЕЛ. Предлагаме изключително добро заплащане. Задължително владеене на английски език. Кандидатите, владеещи италиански език са с предимство.
Изисквания към кандидата:
- Предишен опит на позицията е задължителен;
- Мъж на възраст между 50 и 65 години;
- Представителен външен вид;
- Добро владеене на английски език;
Задължения:
- Да отговаря като цяло за всички дейности в ресторанта, освен за кухнята и финансово-счетоводната част;
- Да поддържа и да отговаря за ХАСЕП-системата на ресторанта;
- Да отговаря за проверките от държавни институции;
- Да поддържа добра комуникация с шеф-готвача и останалия персонал;
- Да изготвя графиците за смените на персонала;
Нашето предложение:
- Много високо възнаграждение;
- Целогодишна работа на пълен работен ден;
- Бонуси в зависимост от личното представяне и представянето на ресторанта.
Ако проявявате интерес към нашето предложение, кандидатствайте с автобиография и актуална снимка.
Ще се свържем само с одобрените за интервю кандидати.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език, Италиански език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 2500 до 3000 лева на месец

Категория:

Ресторантьорство / кетъринг

Населено място:

Гр. Варна

Дата:

07.03.2024

Организация:

"Виктрола" ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за "Виктрола" ЕООД може да получите ТУК