Сезонна камериерка – Позиция във Франция

Присъединете се към нашия екип от сезонни служители като камериерка във Франция и станете част от създаването на изключителна атмосфера, където внимание към детайла се среща със страстта за обслужване. Вашият принос ще бъде ключът към успеха на нашето заведение.

Отговорности:

• Поддържане на чистотата и естетиката на хотелските стаи, апартаменти и общи пространства, за да се създаде гостоприемна и комфортна обстановка за нашите клиенти, в рамките на висококачествен хотелски комплекс и ваканционно селище.
• Извършване на домакинските задачи с внимание и грижа, като се обръща внимание на всеки детайл, за да се гарантира приятен престой за нашата клиентела.
• Зареждане на консумативи и следене за функционалността на оборудването, като се предвиждат нуждите на клиентите, за да се осигури запомнящ се престой.
• Положително взаимодействие с екипа за отговор на специални заявки и високи очаквания от страна на клиентите.
• Поддържане на високи стандарти на хигиена и обслужване, като същевременно се създава отпусната и приятна атмосфера.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Френски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Специални умения:
Квалификации: • Опит на подобни позиции, за предпочитане в висококачествени хотелски комплекси и ваканционни селища. • Умение да работите дискретно и ефективно за да гарантирате удовлетворението на клиентите. • Положителна нагласа, чувство за обслужване на клиенти и внимание към детайлите. • Добро физическо състояние за изпълнение на ежедневните задачи в качествена среда. • Владеене на френски (или други европейски езици), което добавя международно измерение към нашето обслужване. Вид на работата: сезонна Продължителност на договора: 6 месеца Предимства: осигурени жилище и храна Местоположение на позицията: Чести пътувания из цяла Франция

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Категория:

Туризъм и хотелиерство
Работа в чужбина

Населено място:

Гр. FRANCE

Дата:

25.04.2024

Организация:

HDB Solutions

Детайли за организацията:

Повече информация за HDB Solutions може да получите ТУК