CHEF ГОТВАЧ - помощник Главен готвач

Ресторант ЦЕЗАР ПАЛАСТ към Хотел работещ на All incluzive търси да назначи Главен готвач - за сезон 2024г.
ОСНОВНИ ДЛЪЖНОСТНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ
Организира и координира работата в кухнята.
Организира и участва в производството на готварската продукция.
Спазва утвърдената технология и рецептите за състава, количеството и качеството на влаганите продукти.
Разработва съвместно с управителя менюто.
Контролира готвачите и кухненските работници за изпълнение на определените менюта.
Следи за правилното използване и поддържане на оборудването и инвентара и за санитарно-хигиенното състояние на помещенията,съблюдава изискванията по системата НАССР.
Извършва производствен инструктаж на работниците в кухнята.
Изпълнява и други конкретни възложени задачи, свързани с длъжността.
Носи отговорност за вреди от рекламации за некачествена готварска продукция и за липси на продукти и подправки.
Трябва да знае:
- нормативните актове и вътрешните инструкции, свързани с организацията и технологията на готварското производство;
- хигиенно-санитарните изисквания при производство на готварска продукция;
- нормативните изисквания за охрана на труда и противопожарната безопасност при работа в кухнята;
- рецепти за влагане на продукти и подправки за готварска продукция.
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ЗАЕМАНЕ НА ДЛЪЖНОСТТА
Образование: средно по технология на храненето или диплом за квалификация - Гл. готвач.
Професионален опит: над 3 години трудов стаж по специалността.
Предлагаме отлична работна среда, много добро възнаграждение, настаняване, работно облекло.
телефон за контакт 0880451200

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно-специално

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов срочен

Категория:

Морски специалисти
Ресторантьорство / кетъринг
Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

17.08.2024

Организация:

Vest EOOD

Детайли за организацията:

Повече информация за Vest EOOD може да получите ТУК