ПИКОЛО-ХОТЕЛ

Гранд Хотел Свети Влас е луксозен хотелски комплекс, изграден в модерен средиземноморски стил и разположен на самия бряг в кв. Юрта, гр. Свети Влас. Само на 3км от центъра на най-големия курортен комплекс в България – Слънчев бряг, на 25км от летище Бургас търси да назначи Пиколо.

ОСНОВНИ ОТГОВОРНОСТИ:

- Посреща и изпраща гостите на хотела;
- Пренася багажа на гостите от превозното средство до хотелските стаи и обратно;
- Запознава гостите със системите за сигурност и начина на използване на всички удобства на стаите;
- Информира гостите на хотела за търговските обекти ,СПА услугите и др.
- Изпълнява услуги в сградата на хотела, като връчване на съобщения, поща и др.

ИЗИСКВАНИЯ:

- Отлични комуникационни умения;
- Владеене на английски език ще се счита за предимство;
- Умение за работа в екип;
- Ентусиазирана и мотивирана личност с позитивен начин на мислене, излъчване и поведение;

Ние предлагаме:
* Работа в един от най-луксозните хотели .
* Отлични условия на труд.
*Трудов договор

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:
Средно

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Категория:

Туризъм и хотелиерство

Населено място:

Гр. Свети Влас

Дата:

21.08.2024

Организация:

Лукреция СПА

Детайли за организацията:

Повече информация за Лукреция СПА може да получите ТУК