Складови работници - Пловдив

Изи Консулт е българска консултантска компания, специализираща в управлението и развитието на човешки ресурси.

За наш клиент - Международна компания, специализирана в производството на сензори и системи за контрол в автомобилната, самолетната и тежко-товарната индустрия търсим да назначим:

Складови работници

Вашите отговорности:
• Товарене и разтоварване на материали, консумативи и на готова продукция
• Заприхождаване на получените стоки
• Подготвяне на готовата продукция за експедиция
• Проследяване на складовите наличности
• Активна работа с ERP система

От Вас очакваме:
• Средно образование
• Желание и силна мотивация за работа
• Отговорност, лоялност
• Готовност за работа на смени (Първа, Втора, Нощна)
• Опит на сходна позиция и/или да разпознавате компоненти и материали от електронната промишленост ще се считат за предимство

Компанията ще Ви предложи:
• Tрудов договор с пълни осигуровки
• Много добра стартова заплата
• Ваучери за храна
• Осигурен транспорт
• Работно облекло
• Петдневна работна седмицa

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент и сте мотивиран за позицията, моля, изпратете актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Поради големия брой кандидатури, които получаваме, ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 валидно до 02.03.2022г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Нехранителни продукти
Хранителни продукти
Промишлени продукти

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

08.08.2019

Организация:

Easy Consult