ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ МОЛ ПАРАДАЙС

Верига магазини "ТЕХНОМАРКЕТ" търси да назначи Продавач-консултанти за новооткриващ се магазин в МОЛ Парадайс.

Вашите задължения са:

- Продажба на продуктите предлагани в "ТЕХНОМАРКЕТ";
- Бързо и качествено обслужване на клиенти с ведро настроение и усмивка;
- Утвърждаване на положителния облик на търговска марка "ТЕХНОМАРКЕТ";
- Отговорност за даваната информация и попълваните документи в магазина;
- Носите материална отговорност за продуктите в поверения Ви сектор.

От Вас очакваме:

- Средно образование;
- Владеене на английски език ще се смята за предимство;
- Отлични комуникативни и презентационни качества;
- Умения за работа в екип;
- Коректност и лоялност;
- Познания в областта на продажбата на техника ще се считат за предимство.

Ние предлагаме:

- Перспективна работа в млад екип;
- Възможност за професионална реализация в най-голямата българска фирма за потребителска електроника и
електротехника;
- Стимулиращо възнаграждение, обвързано с търговските резултати на екипа;
- Преференциални условия за служители при закупуване на продукти от магазина.

Ако нашето предложение Ви интересува, изпратете актуална АВТОБИОГРАФИЯ СЪС СНИМКА.

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПОСОЧЕТЕ Ref.No. НА ОБЯВАТА, ПО КОЯТО КАНДИДАТСТВАТЕ.

Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

14.03.2013

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК