Продавач-консултант

Mагазин за мляко и млечни продукти, търси да назначи Продавач-консултанти. Търсим усмихнати и отговорни хора, които могат да приемат предизвикателства.

Изисквания към кандидатите:
- Предишен опит като консултант-продавач;
- Опит в търговската сфера;
- Минимални познания в областта на компютрите;
- Комуникативност;

Задължения на служителите:
- Работа с касов апарат и електронна везна;
- Рязане на кашкавал, сирене и други млечни продукти;
- Съхранение на продуктите в хладилна камера;
- Зареждане на хладилната витрина с продукти от хладилната камера;

Нашето предложение:
- Стартова заплата 500 лв;
- Възможност за увеличаване на заплатата при добри месечни резултати;
- Бонус при надминаване на определен месечен оборот;

Моля, изпращайте Автобиография и актуална снимка!

Ще се свържем само с кандидати които отговарят на горните условия!

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Трудово възнаграждение:

От 450 до 600 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Дата:

02.12.2013

Организация:

Ди Енд Ди Спорт Юнивърс

Повече информация за Ди Енд Ди Спорт Юнивърс може да получите ТУК