Електротехник (редовна смяна)- Стара Загора

Изи Консулт е една от най-големите български компании, специализирана в управлението на човешки ресурси и подбора на персонал.

Във връзка с навлизането на ново предприятие в гр. Стара Загора - водеща международна компания, лидер в производството на метални, крепежни елементи търсим да назначим:

Електротехник (редовна смяна)

Основни отговорности:
Извършва монтаж на електрически модули и съоражения;
Поддържа, ремонтира и регулира всички видове електросъоражения в предприятието;
Извършва техническо обслужване, начална диагностика.

Основни изисквания:
Средно електротехническо образование;.
Трудов стаж по специалността;
Притежание на най-малко трета квалификационна група по електробезопасност;
Опит в производствена среда ще се счита за сериозно предимство;
Добри теоретични познания по електротехника.

Компанията предлага:
Отлични условия на труд и възнаграждение;
Ваучери за храна- 200 лв.;
Работно време- редовна смяна от понеделник до петък;
Професионално обучение;
Дългосрочна перспектива и реализация при коректен работодател.

Ако смятате, че отговаряте на изискванията на нашия клиент, моля да кандидатствате с актуална автобиография чрез бутона „Кандидатствай по тази обява”. Ще се свържем само с одобрените по CV кандидати. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/30.08.2017г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Електроника и Електротехника

Населено място:

Гр. Стара Загора

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

07.12.2023

Организация:

Easy Consult
Агенция за подбор на персонал

Детайли за организацията:

Повече информация за Easy Consult може да получите ТУК