Продавач-консултант

Фирма търси да назначи Продавач-консултанти в магазин за хранителни стоки в гр.Поморие!

Задължения, характеризиращи длъжността:

- Поддържа търговския вид на работното си място;
- Посреща и обслужва клиенти, като ги консултира за качествата на стоките;
- Приема парични суми, връща ресто и издава касови бележки;
- Аранжира стоките на работното си място и витрините;
- Поддържа хигиената в района на работното си място;
- Съдейства на клиентите при предявяване на рекламации;
- Приема стока от доставчици;
- Отчита парични потоци при издаване на смяна;

Изисквания към длъжността:

- Задължителен опит на подобна позиция;
- Предимство се счита владеенето на руски език;
- Умения за работа в екип;
- Комуникативност, гъвкавост, креативност, инициативност,сериозно отношение към работата;
- Умения за работа с компютър;

Ние предлагаме:
- Атрактивно заплащане
- ТД И СО;
- Работа на смени;
- Обучение;

Моля, изпращайте своите автобиографии !

След предварителен подбор по документи, избраните кандидати ще бъдат поканени на събеседване. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.Поморие

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

08.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК