КОНСУЛТАНТ ПРОДАЖБИ

Верига магазини ТЕХНОМАРКЕТ набира КОНСУЛТАНТИ „ПРОДАЖБИ” за магазина си в гр. Дупница.

Вашите задължения са:

- Продажба на продуктите предлагани в ТЕХНОМАРКЕТ;
- Бързо и качествено обслужване на клиенти с ведро настроение и усмивка;
- Утвърждаване на положителния облик на търговска марка ТЕХНОМАРКЕТ;
- Отговорност за даваната информация и попълваните документи в магазина;
- Носите материална отговорност за продуктите в поверения Ви сектор.

От Вас очакваме:

- Висше или Средно образование;
- Отлични комуникативни и презентационни качества;
- Умения за работа в екип;
- Коректност и лоялност;
- Стремеж към нови знания и самоусъвършенстване;

Ние предлагаме:

- Перспективна работа в млад екип;
- Възможност за професионална реализация в най-голямата българска фирма за потребителска електроника и електротехника;
- Стимулиращо възнаграждение, обвързано с търговските резултати на екипа;
- Преференциални условия за служители при закупуване на продукти от магазина.

Ако нашето предложение Ви интересува, изпратете актуална АВТОБИОГРАФИЯ.

Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.Дупница

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

23.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК