ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОДАЖБИ

Агенция "Експерт" търси за свой клиент ТЪРГОВСКИ ПРЕДСТАВИТЕЛ ПРЕДВАРИТЕЛНИ ПРОДАЖБИ

Задължения:

-Увеличаване на продажбите,разширяване и поддържане на клиентската мрежа в града /заведения/;
-Осъществяване на търговската и промоционалната политика на фирмата;
-Представяне на фирмените продукти , промоции , налагане на нови продукти;
-Координиране на заявките и доставките;
-Следи развитието на пазара и дейността на конкурентни компании, предлага подходящи стратегии, нови решения и конкурентни подходи;

Изисквания:

-Завършено образование;
-Търговски усет и амбиция за успех;
-Опит в сферата на търговията с бързооборотни стоки и работата с клиенти;
-Отлични комуникативни и презентационни умения;
-Аналитично мислене;
-Лоялност и отговорност;
-Умения за работа в екип;
-Желание за работа и професионално развитие;
-Активен шофьор;

Ако това предложение представлява интерес за Вас моля изпращайте CV и актуална снимка.

Агенция за подбор на персонал "Експерт" с Лиценз № 1569 валиден от 28.03.2013 до 28.03.2018 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.Стара Загора

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

23.04.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК