Служители логистичен център- София

Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси.

За наш клиент лидер на пазара на бързооборотните стоки търсим да назначим:

Служители логистичен център

Ако ти си нашият кандидат, ще получиш:
Дългосрочна работа, постоянен трудов договор и пълни здравни и пенсионни осигуровки;
Регулярно увеличение на заплатата;
Допълнителни бонуси и социални придобивки: ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване; карта за спорт; подпомагане при новородено дете; допълнителен ден отпуск за рожден ден.
Осигурен транспорт удобен за живеещите в района на: ж.к. Люлин; бул.Сливница;
бул. К. Величков; ул. Опълченска; Лъвов мост;Сточна гара; Бул. Владимир Вазов; Стадион Герена; ул. Поп Грую; Пощата на ул. Витиня и Ботевградско шосе; МОЛ Сердика; х-л Плиска; Окръжна Болница; Метро станция Метро; Разклона за Горубляне - Равно поле.
Въвеждащо обучение;
Възможност за развитие в компанията;

От теб очакваме :
Отговорност към работата;
Изпълнителност и дисциплинираност;
Завършено средно образование;
Умение за работа в екип.
Задълженията ти ще са свързани с :
Получаване на заявки;
Подготовка на поръчки;
Извършване на вътрешно-складов транспорт.

При интерес, обади се на тел: 0882904405 или изпрати директно своята автобиография!

Услугите на Изи Консулт са напълно безплатни за кандидатите.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 190/ 02.03.2017 за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа, валидно до 02.03.2022 г.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Срок на заетост:
Сезонна

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 1000 до 1400 лева на месец

Категория:

Транспорт и логистика
Физически / Ръчен труд

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Sofiya; Mladost 4; Business Park, building 15

Дата:

06.11.2019