Продавач - консултант

Фирма търси да назначи Продавач-консултанти в магазини за цигари ,алкохол ,напитки ,захарни изделия и други бързооборотни стоки в гр.Бургас
Задължения, характеризиращи длъжността:

- Поддържа търговския вид на работното си място;
- Посреща и обслужва клиенти, като ги консултира за качествата на стоките;
- Приема парични суми, връща ресто и издава касови бележки;
- Аранжира стоките на работното си място и витрините;
- Поддържа хигиената в района на работното си място;
- Отчита парични потоци при издаване на смяна;

Изисквания към длъжността:

- Предимство се счита владеенето на английски и руски език;
- Умения за работа в екип;
- Комуникативност, гъвкавост, креативност, инициативност,сериозно отношение към работата;
- Умения за работа с компютър;

Ние предлагаме:

- ТД И СО;
- Работа на смени
- Обучение

- допълнителен паричен бонус

Моля, изпращайте своите автобиографии и снимки!

След предварителен подбор по документи, избраните кандидати ще бъдат поканени на събеседване. Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и при спазване на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Трудово възнаграждение:

От 450 до 550 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Продажби - продавачи и помощен персонал
Хранителни продукти

Населено място:

Гр. Бургас

Дата:

24.07.2014

Организация:

ПАРИЧКА ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ПАРИЧКА ЕООД може да получите ТУК