ТЪРГОВЕЦ - Южна България

Агенция "Експерт" търси за свой клиент ТЪРГОВЕЦ - Южна България

ОТГОВОРНОСТИ:

-Извършва продажби и договаря търговските условия с клиентите;
-Консултира клиентите и прилага търговската политика на фирмата;
-Подготвя оферти , договаря срокове и условия , сключва договори;
-Изготвяне на справки , работа с каталози и бази данни, презентации;
-Установява и поддържа трайни бизнес отношения с настоящи и бъдещи клиенти;
-Отговаря за непрекъснатото подобряване на пазарното представяне и увеличаване на приходите;
-Отговаря за предлагането, презентирането на продуктите на компанията;
-Генерира и анализира информация за пазара и конкурентите;
-Приема и обработва клиентски поръчки;

ИЗИСКВАНИЯ:

-Висше образование - Инженер - Машинен , Електро , Биология , Химия;
-Ползването на западен език - предимство;
-Търговски опит;
-Умения за презентиране и водене на преговори;
-Предприемчивост , комуникативност и умения за работа в екип;
-Много добра компютърна грамотност;
-Свидетелство за управление на МПС;
-Способност за работа под напрежение в динамична пазарна среда;
-Работа в екип;

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:

-Работа в сигурна компания с млад и динамичен екип;
-Пакет социални придобивки;
-Обучение и възможност за професионално развитие и усъвършенстване;

Ако това предложение представлява интерес за Вас моля изпращайте CV на следния e-mail адрес.

Агенция за подбор на персонал "Експерт" с Лиценз № 1569 валиден от 28.03.2013 до 28.03.2018 г.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.Стара Загора

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

25.07.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК