Експедитор стоки и товари

Търговска фирма търси да назначи Експедитор стоки и товари/складов работник/ на постоянен трудов договор с работно време от 8:00 часа до 19:00 часа и две съботи в месеца.

Задължения:
- Събиране на стока по зададена заявка от клиент
- Товаро - разтоварна дейност;
Изисквания: комуникативност,лоялност,организираност,коректност, експедитивност и дисциплина в работата, работа в екип!
Фирмата предлага:

1. Постоянен трудов договор, социално и пенсионно осигуряване, отговарящо на Българското трудово законодателство
2. Коректност на заплащането
3. Сигурност
4. Работно облекло.

Моля изпращайте CV придружено с актуална снимка, CV-та БЕЗ АКТУАЛНА СНИМКА няма да бъдат разглеждани!
Моля, в автобиографията си да посочите къде работите към момента. Ако сте безработен, къде сте работили
Благодарим Ви, за отделеното внимание и успех на всички кандидати!!!
Всички документи на кандидата са защитени от ЗЗЛД и се разглеждат при строга конфиденциалност.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:
Неквалифициран персонал

Трудово възнаграждение:

От 750 до 0 лева на месец

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. Пловдив

Адрес:

гр.Пловдив,бул.Васил Априлов 170

Дата:

01.08.2014

Организация:

Дека Трейд ООД