PHP Developer

Чрез изграждане на невидими умения към постигане на видими резултати!

  «Епсилон ЧК» - ООД е компания, предоставяща услуги по управление и развитие на Човешкия капитал.
Нейната мисия е да допринесе за постигане на видими резултати чрез изграждане на невидими умения.

                               «Епсилон ЧК» търси:

                                 PHP developer
                                 за гр. София
                                  Ref. VK - 09

за свой клиент, бързо развиваща се софтуерна компания,
основана в гр. София, България. Компанията предлага широк спектър от ИТ услуги:
- планиране, дизайн и разработка на софтуер във всички водещи технологии,разработка на десктоп и уеб базирани приложения, мобилни приложения, управлениена бизнес процеси и други.

1.  ОТГОВОРНОСТИ:
·       Research and develop PHP based
applications

2. ИЗИСКВАНИЯ:
·     2+ years experience using PHP Extensive experience using
relational databases Extensive experience in AJAX, JSON, XML, and HTML;
·     Добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
·     Умения за работа в екип;
·     Креативност,прецизност, инициативност, лоялност;

3.  ПРЕДЛАГАМЕ:
·    Отговарящо на високия професионализъм мотивиращо заплащане;
·    Възможности за професионално и кариерно израстване;
·    Отлични условия на труд.

  Ако позицията представлява интерес за Вас и желаете да станете част от нашия екип, моля изпратете:

1.Автобиография с актуална цветна снимка;

2.Сканирани страници от дипломите за образование;

3.Сканирани удостоверения, сертификати за обучение и др.,
подкрепящи вашата кандидатура,като посочите референтния номер на позицията, за която кандидатствате, на адрес:

                             epsilon_hr@abv.bg

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност. Контакт ще бъде осъществен само с одобрените по документи кандидати. Краен срок за подаване на документи: 25.08.2014 г.

„Епсилон ЧК“ поема
задължението да обработва, използва и съхранява личните Ви данни единствено за целите на подбора и при спазване на Закона за защита на личните данни.

За допълнителна информация се обръщайте  на телефони:

                                           088 /2940252

License: No 1388/28.12.2011 valid till 28.11.2016 for Bulgaria
License: No 1389/28.12.2011 valid till 28.12.2016 for abroad

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

ИТ и Компютърни специалисти
Електронна търговия

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

15.08.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК