Гастро/барман/ка бензиностанция ОМВ Бояна

Свободни работни места на бензиностанция ОМV в град София (Околовръстен път посока Пловдив, до детелината с бул. България) за следната позиция:

*барман в гастро-зона/касиер (позицията е главно за барман като само понякога се работи на каса):
- задължения: следене за реда и чистотата в гастро-зоната на бензиностанцията, обслужване на клиенти, приготвяне
на кафе, сандвичи и други,обслужване на каса, следене за реда и чистотата на гастро-терасата, сервиране и отсервиране
- изисквания: Средно образование, опит на подобна позиция, предишен опит от работа в ОМV е голям плюс!

НИЕ ВИ ПРЕДЛАГАМЕ:

- Дългосрочна заетост
- Конкурентно заплащане
- Професионално обучение
- Работа в комфортна среда и приятен екип

Заплащане:
- 34 лв на смяна чисто

Ако имате интерес към позицията, моля изпратете ни автобиографията си. Ще се свържем единствено с одобрените кандидати.
Конфиденциалността на Вашите данни е гарантирана по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
Без професионален опит

Образование:
Средно

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Студенти/Стажанти, Неквалифициран персонал, Административен персонал, Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София, Гр. Перник

Дата:

05.06.2016

Организация:

Юкей Трейд ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Юкей Трейд ЕООД може да получите ТУК