Бизнес трейнър

Компания „Профит Мастър Трейдинг“ ООД работи под световноизвестната търговска марка Profit Point за гр. Варна. Компанията предоставя широк спектър от аналитични и консултантски услуги, свързани с принципите на работа на световните финансови пазари.
Изисквания:
-Висше образование;
-Комуникативни способности;
-амбиции и желание за развитие;
-компютърна грамотност;
-трудов стаж (не е задължителен);
-Среща на интервю, оценка на знания и опит – устен тест;
-Писмен и практически тест по установените процедури в компанията при съгласуване на условията за работа.
-Необходимо е преминаване на допълнително обучение в компанията
Задължения:
-подготовка на трейдъри и акаунт мениджъри;
-работа с трейдъри;
-водене на презентации;
-организиране и провеждане на обучения;
-организиране на бизнес-трейнинги;
Компанията предлага:
-Трудов договор при доказване на необходимите умения за длъжността.
-Възможност за работа на пълен работен ден, пет дневна работна седмица;
-Работа в млад екип;
-Добра работна атмосфера;
-Перспектива за кариерно развитие в компанията в кратки срокове
Заплата:
-Обсъжда се на индивидуално интервю.
Адрес: Варна ул. Русе 15, етаж 2.
Автобиография с актуален телефон за връзка изпращайте на e-mail адрес office@profitpoint.bg
като използвате on-line бутоните „Кандидатстване“.
Одобрените кандидати ще бъдат покакени на интервю.
ГАРАНТИРАМЕ, ЧЕ ВСЯКА КАНДИДАТУРА ЩЕ БЪДЕ РАЗГЛЕДАНА В УСЛОВИЯТА НА ПЪЛНА КОНФИДЕНЦИАЛНОСТ .
Месторабота: ВАРНА

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1200 до 1500 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Варна, ул Русе15, ет 2

Дата:

15.04.2015

Организация:

Профит мастър трейдинг оод

Повече информация за Профит мастър трейдинг оод може да получите ТУК