Акаунт мениджър

Нашата фирма, в партньорство с големи инвестиционни компании, Ви предлага възможността да развиете кариера в областта на транзакциите на финансовите пазари.
Дава Ви се възможност да оперирате с капитал на фирмата. Тя дава шанс на всеки да открие истинския си потенциал и да използва по най-добрия начин собствения си капацитет и способности на международния валутен пазар (FOREX - Foreign Exchange Market), получавайки печалба от движението на курсовите разлики между различните валути.

Във връзка с новия иновационен за България продукт - Синхронна Търговия - компанията търси Акаунт мениджъри.

Описание на длъжността:
- Управление на сделки ;
- Непрекъснат анализ на пазарните тенденции и решения за прилагане;
- Изпълнение на задачи, определени от директора ;
- Поддържане и развитие на взаимоотношения с партньори;

Изисквания:
Нашите очаквания към кандидата:
- личност с вътрешна мотивация и със желание да се учи непрекъснато;
- ориентиран към резултати;
- умения за планиране и организиране;
- координация, контрол,решителност;
- висше образование (или в процес на обучение);
- компютърна грамотност;
- комуникативни способности;
- английски език;

Компанията предлага:
- управление на търговска (Мастър) сметка. Мастър сметка е специално създадена от компанията сметка, за тези които искат да извършват търговия на финансовите пазари, и е насочена към придобиване на по-големи печалби. Мастър сметката се предоставя на инвеститорите на компанията от цял свят, за да могат синхронно да копират сделките в замяна на възнаграждение за Акаунт мениджъра;
- непрекъснат контрол, консултации, съветване и проверка на цялата търговска дейност по мастър сметката от опитни специалисти;
- свобода при организиране на работното време - можете да работите по всяко време и от всяко място, както и от офиса, на пълен или непълен работен ден.
- мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
- допълнителни бонуси, базирани на постиженията.

За непрофесионалисти компанията предоставя предварително корпоративно обучение:

Ние целим да работим само с мотивирани и сериозни кандидати, които след професионалната подготовка ще бъдат полезни на компанията и гарантирано ще останат при нас.

Договор
Предлага се граждански договор за работа в компанията
след показване на знания и умения.
Полагане на тест.
Въпросния тест е част от интервюто за кандидатстване за работа в компанията.

Ако сте амбициозна личност, стремяща се към професионално развитие, изпратете Вашата автобиография като натиснете бутона "Кандидатстване".
Одобрените кандидати, ще бъдат поканени лично на интервю!

Гарантираме, че всяка кандидатура ще бъде разгледана в условия на пълна конфиденциалност
Месторабота:Варна
Заплата:от 1500 до 2000 BGN (Бруто)

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Ниво в йерархията:

Трудово възнаграждение:

От 1500 до 2000 лева на месец

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

Варна, ул Русе15, ет 2

Дата:

13.02.2015

Организация:

Профит мастър трейдинг оод

Повече информация за Профит мастър трейдинг оод може да получите ТУК