КАСИЕРИ гр. Ямбол

Верига магазини "ТЕХНОМАРКЕТ" търси да назначи КАСИЕРИ/КИ за магазина си в гр. Ямбол.

Вашите задължения са:

- Приемане на плащанията на клиенти на каса;
- Работа с касов апарат, издаване на компютърни фактури;
- Работа с различни POS терминали за картови разплащания;
- Бързо и качествено обслужване на клиенти.

От Вас очакваме:

- Средно образование;
- ОПИТ НА СЪЩАТА ПОЗИЦИЯ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛЕН;
- Познания в областта на счетоводството и работа със специализирани складово-счетоводни програми ще се считат за предимство;
- Компютърна грамотност;
- Умения за работа в екип;
- Коректност и лоялност.

Ние предлагаме:

- Перспективна работа в млад екип;
- Възможност за професионална реализация в най-голямата българска фирма за потребителска електроника и електротехника;
- Стимулиращо възнаграждение.

Ако нашето предложение Ви интересува, изпратете актуална АВТОБИОГРАФИЯ СЪС СНИМКА.

ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПОСОЧЕТЕ Ref.No. НА ОБЯВАТА, ПО КОЯТО КАНДИДАТСТВАТЕ.

Контакт ще бъде установен само с одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.Ямбол

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

29.08.2014

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК