Търговски Сътрудник - френски език, Шумен

Фирма NES Ltd e основана в гр. Шумен и е специализирана в производството на изделия, ползващи алтернативни източници на енергия и щадящи околната среда.

Екипът е съставен от над 330 високо квалифицирани професионалисти. Дружеството разполага със собствена производствена, складова и административна база от 20 000 кв. м. площ. Качеството на всички дейности се управлява по система за управление на качеството ISO 9001:2008.

Дистрибуцията на продукцията с марките SUNSYSTEM и BURNiT, се осъществява от партньорска мрежа, покриваща територията на цялата страна и Европа. Повече от 70% от продуктите на NES се реализират зад граница, в над повече от 40 държави.

За подобряване на своята търговска дейност, компанията търси да назначи специалист, който има желание да работи в модерна среда, заемайки позицията Търговски сътрудник
Изисквания:

- Отличен писмен и говорим френски език;
- Организираност и мотивация за работа;
- Умения за екипна работа в динамични условия;
- Висока делова култура ;
- Шофьорска книжка Кат. В;

ОТГОВОРНОСТИ:
- Поддържа ежедневния контакт с чуждестранни клиенти на фирмата и води кореспонденцията с тях;
- Систематизира и архивира търговски документи;
- Поддържа ежедневния контакт с чуждустранни клиенти и води кореспонденцията с тях;
- Изготвя справки;
- Подпомага дейността на Търговския представител и Регионалния мениджър.

ФИРМАТА ПРЕДЛАГА:
- Фирмено обучение и работно място в гр. Шумен;
- Изява в динамична среда;
- Отлично заплащане;
- Бонуси.

Кандидатствайте с актуална автобиография с прикачена снимка.
На събеседване ща бъдат поканени само одобрените по документи кандидати.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.Шумен

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

23.01.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК