Търговски представител

Deals.bg е един от първите сайтове за групово пазаруване в България.
Във връзка с разширяването на дейността си търсим комуникативни, усмихнати
и положително настроени хора, които да се присъединят към нашия екип на позицията Търговски представител.

Вие сте?
- Амбициозен, интелигентен и енергичен;
- Имате самочувствие и увереност в собствените сили;
- Имате търговски нюх;

Като част от екипa на Deals.bg вашите задължения ще бъдат:
- да работите активно за привличане на нови партньори;
- да сключвате договори за промоции, които да се публикуват на нашия сайт;

Сериозни предимства са:
- Предишен опит като търговски представител в сайт за групово пазаруване, онлайн търговията или директните продажби;
- Налична мрежа с контакти от партньори;

Моля изпратете актуална снимка и автобиография.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на ЗЗЛД
и ще бъдат използвани единствено за целите на настоящия подбор.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - експерт мениджъри
Електронна търговия

Населено място:

Гр. София

Адрес:

ул. Сердика 20, София 1000

Дата:

17.02.2015

Организация:

ДИЙЛС.БГ ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за ДИЙЛС.БГ ЕООД може да получите ТУК