Директор

"Замъкът" ЕООД е компания-бутиково решение в областта на развлекателният, детски и ученически туризъм, единственa по рода си на територията на страната. Разполага с атрактивна база. Предлага уникални и със силна насоченост към образователно – възпитателната дейност програми, целящи да развият и същевременно да забавляват нашите деца.

Желаем да работим в екип и
ДЪЛГОСРОЧНО С ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР:

Отговорности:

-Представя дейността на компанията;
-Създава, управлява и развива екип;
-Отговаря за установяването и откриването на нови клиенти;
-Ръководи активно изготвянето и реализирането на търговската и маркетингова стратегия, както и на потенциaлни бизнес модели;
-Управлява директно/индиректно продажбата на предлаганите услуги;
-Постоянно осигурява актуална информация за състоянието на пазара, състоянието на услугите, които се предлагат спрямо новите тенденции в индустрията и статусът на конкуренцията;
-Разширява спектъра на предлаганите услуги;
-Отговаря за изготвянето на текуща отчетност-Отчет Приходи и Разходи;

Изисквания:

-Доказан успешен опит в развитието на нови бизнеси;
-Конфиденциалност, аналитичност, прецизност, високо ниво на организация и приоритизиране на цели/задачи;
-Гъвкав, с отлични презантационни умения;
-Проактивен и систематичен;
-Постоянен и отговорен;
-Положителен и отворен към нови предизвикателства;

Ние Ви предлагаме:

-Дългосрочен договор за управление.
-Дялово участие в контролният пакет.
-Атрактивен компесационен план.

Ако нашето предложение Ви привлича и препознавате себе си в тук описаната възможност, моля изпратете Вашето CV в срок до 13.03.2015г. Кандидатурите на кандидати приложили препоръка/ки ще бъдат разглеждани с предимство. Гарантираме пълна конфиденциалност.

Учтиво молим, в случай че не отговаряте на горепосоченият профил, ДА НЕ подавате Вашата кандидатура. Първоначалният подбор ще се извърши по документи. Ще се свържем само с одобрените кандидати. Информацията, изпратена от Вас, е лична по смисъла на ЗЗЛД и се предоставя с изричното съгласие на всеки кандидат.

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Друг

Ниво в йерархията:
Висше управленско ниво

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр.Своге, ул."Васил Левски"21

Дата:

11.02.2015

Организация:

Замъкът ЕООД

Детайли за организацията:

Повече информация за Замъкът ЕООД може да получите ТУК