СКЛАДОВ РАБОТНИК, ВОДАЧ НА ВИСОКОПОВДИГАЧ

Във връзка с разширяване на дейността ни търсим СКЛАДОВ РАБОТНИК, ВОДАЧ НА ВИСОКОПОВДИГАЧ.

ОТГОВОРНОСТИ:

Извършва дейности по товарене, разтоварване и подреждане на приетата стока по стелажите;
Изпълнява заявки и следи за съответствието на вида и качеството на събраната стока с документацията;

ИЗИСКВАНИЯ:

Опит на сходна позиция;
Правоспособност за управление на складова техника;
Средно образование;

КОМПАНИЯТА ПРЕДЛАГА:

Мотивиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;
Атрактивен социален пакет: ваучери за храна, допълнително здравно застраховане, Коледен и Великденски бонус, тиймбилдинги и Коледни партита, фирмен футболен отбор и др.;
Отлични условия за работа.;

Изисквания към кандидата

Образование:

Ние предлагаме

Категория:

Работа в склад

Населено място:

Гр. София

Дата:

11.05.2024

Организация:

Cross Source

Детайли за организацията:

Повече информация за Cross Source може да получите ТУК