Рекламен консултант

Медийна група BULGARIA ON AIR обявява конкурс за длъжността Рекламен консултант.
Изисквания към кандидата:
Отговорности и дейности:
- Идентифициране и привличане на нови рекламодатели;
- Да управлява процеса по предлагане и реализация на рекламата;
- Координация на поръчките на рекламодателите, води навременната им отчетност и плащане;
- Да изгражда, поддържа и развива контакти с рекламодателите на изданието;
- Да подготвя рекламни презентации, оферти, отчети;
- Прилагането на цялостната рекламна и маркетинг стратегия на медията;
- Извършване на регулярни и оперативни дейности.

Специфични изисквания:
- Висше образование;
- Добра подготовка и познания в областта на търговските договори;
- Коректност и вежливост при обслужване на клиентите;
- Умение за работа в екип;
- Изпълнение на задачите, възлагани от ръководителя;
- Спазване правилата за вътрешния ред;
- Добра езикова и говорна култура;
- Да има необходимата подготовка в областта на маркетинга и рекламата;
- Изисква се коректност, лоялност и отговорност във взаимоотношенията с длъжностните лица;
- Работа с офис и комуникационна техника
- Владеене на английски език е предимство.
- Представителен вид.

Ако проявявате интерес към позицията и отговаряте на посочените изисквания, моля да изпратите ваша автобиография с актуална снимка.
Всички кандидатури ще бъдат разглеждани строго конфиденциално, при спазване на разпоредбите на Закона за защита на личните данни.
Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Административен персонал

Категория:

Медии

Населено място:

Гр. София

Адрес:

гр. София, бул. Брюксел 1

Дата:

23.07.2015

Организация:

България он ер ООД

Повече информация за България он ер ООД може да получите ТУК