СКЛАДОВ РАБОТНИК

Във възка с увеличаване на обема от работа, Централен склад на верига магазини My Market търси Складов работник с опит в снабдяването, който да замества Шофьор-снабдителите по време на отпуски и при интензивен график.

ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Товаро-разтоварна работа;
- Изпълняване на заявки по стокови разписки;
- Поддържане и аранжиране на стоката в склада, следене на срокове на годност;

ИЗИСКВАНИЯ:
- Умения за екипна работа;
- Бързина и сръчност;
- Опит на подобна позиция;

ПРЕДЛАГАМЕ:
- Работно време 8.00 - 17.00;
- Почивни дни събота и неделя;
- Търсим човек за постоянна, дългосрочна работа!
- Коректност в отношение и заплащане;

Ако отговаряте на изискванията и жеаете да започнете сериозна и дългосрочна работа в стабилна фирма, моля изпратете актуално CV!
Ще се свържем само с одобрените по автобиографии кандидати.
Благодарим за разбирането!

Изисквания към кандидата

Трудов опит:
С професионален опит от 1 - 3г.

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Договор:
Трудов срочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Хранителни продукти

Населено място:

Гр. Варна

Адрес:

гр. Варна, ж.к. "Възраждане", ул. "Здравко Чакъров 9

Дата:

19.07.2016

Организация:

Май Маркет АД

Детайли за организацията:

Повече информация за Май Маркет АД може да получите ТУК