Търговски представител на счетоводни издания

Български законник от 1992 г. насам гради традиции в издаването на специализирана литература за българските счетоводители. Клиенти на фирмата са както счетоводители, така и юристи, одитори, управители на фирми, представители на държавната администрация и много други експерти и професионалисти.

Ние търсим служител за позицията "Търговски представител на счетоводни издания"

Вашите отговорности:

• Посещавате счетоводители в техните офиси;
• Представяте счетоводните ни издания;
• Отчитате направените от Вас продажби.

Ние предлагаме:

• Изключително атрактивен процент от продажбите;
• Възможности за дългосрочна ангажираност;
• Ненормирано работно време;
• Граждански договор.

Работата е подходяща също и за пенсионери и лица в предпенсионна възраст, с желание да предлагат изданията ни на действащи счетоводители.

Моля, изпратете Вашата автобиография или се свържете с нас на тел.: 02 / 98 98 200.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Договор:
Граждански

Категория:

Продажби - експерт мениджъри

Гр. Ямбол, Гр. Шумен, Гр. Хасково, Гр. Търговище, Гр. Стара Загора, Гр. София, Гр. Смолян, Гр. Сливен, Гр. Силистра, Гр. Русе, Гр. Разград, Гр. Пловдив, Гр. Плевен, Гр. Перник, Гр. Пазарджик, Гр. Монтана, Гр. Ловеч, Гр. Кюстендил, Гр. Кърджали, Гр. Добрич, Гр. Габрово, Гр. Враца, Гр. Видин, Гр. Велико Търново, Гр. Варна, Гр. Бургас, Гр. Благоевград

Адрес:

София 1000, пл. Райко Даскалов No.1, вх. Б

Дата:

29.07.2015

Организация:

Български законник ЕООД

Повече информация за Български законник ЕООД може да получите ТУК