Търговски представител

Описание

Отговорности:
- Поддържа търговските взаимоотношения на компанията с клиенти
- Осъществява активни продажби, презентира нови услуги и консултира клиенти
- Изготвя търговски предложения и договаря условия с клиенти
- Изпълнява целите по продажби
- Разширява клиентската мрежа
- Активно работи за подобряване на конкурентноспособността на компанията
- Води писмена коренспонденция с клиенти
Предимства:
- Опит в сферата на сигурността
- Втори език
- Изградени отношения с потенциални клиенти

Изисквания към кандидата

Езикови познания:
Английски език

Трудов опит:
С професионален опит над 3 г.

Образование:
Бакалавър

Профил:

Специални умения:
Изисквания: - Отлично владеене на английски език /владеенето на втори западен език ще се счита за предимство/; - Завършено висше образование; - Отлична компютърна грамотност- / MS Office, Excel, Power Point/; - Изявен търговски усет, мислене и умения (предишен опит на подобна позиция е предимство). - Динамична личност с отлични комуникационни и презентационни умения. - Добри аналитични способности, организираност, самоинициатива и лоялност. - Организираност и способност за определяне на приоритети, ориентирани към постигане на отлични резултати - Инициативност - Свидетелство за управление на МПС – активен шофьор. Изпращайте СВ-та със снимка,ако нямате,прикачете.Св-та без снимки не се разглеждат.Избраните кандидати ще бъдат поканени на интервю. "Джи Ес Ем Секюрити" ЕООД е администратор на лични данни съгласно ЗЗЛД.

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Ниво в йерархията:
Експертен персонал без ръководни функции

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. София

Дата:

07.09.2015

Организация:

Джи Ес Ем Секюрити ЕООД