Продавач-консултант

Фирма Еф Еф Груп България ЕООД търси да назначи за своите магазини в гр. София  динамични и отговорни хора на длъжността

ПРОДАВАЧ-КОНСУЛТАНТИ

ИЗИСКВАНИЯ:
- Завършено средно образование, висока езикова култура;
- Отлични комуникативни способности и умение за работа с клиенти;
- Умение за работа в екип;
- Умение за работа с касов апарат и много добра компютърна грамотност – предимство;
- Владеене на английски език – предимство.

ОТГОВОРНОСТИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ:
- Предлагане на стоката и консултиране на клиентите при избора им;
- Приемане и обработка на стоката;
- Спазване на трудова дисциплина;
- Поддържане реда и хигиената в магазина.

НАШЕТО ПРЕДЛОЖЕНИЕ:
- Обучение според стандартите на продаваната марка;
- Работа в модерна работна среда;
- Трудов договор, съобразно българското законодателство;
- Служебно облекло, специално намаление за служители на компанията;
- Процент от оборота за месеца (бонус) при преминаване на първоначалния
срок на изпитване и постигане на определените търговски резултати.

Позицията не е подходяща за студенти редовно обучение.

Очакваме подробна автобиография, телефон за контакт и актуална снимка.
Моля, уверете се, че отговаряте на ВСИЧКИ изброени изисквания, преди да
кандидатствате.
Изпращайте CV на следния адрес: virginia.dimitrova@ffgroup.bg
Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати. Всички
кандидатури ще бъдат разгледани при строга конфиденциалност и при
спазване на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:

Профил:

Ние предлагаме

Вид заетост:
Непълен работен ден

Категория:

Продажби - продавачи и помощен персонал

Населено място:

Гр. гр.София

Адрес:

София 1000, ул. Карнеги 11а

Дата:

08.09.2015

Организация:

Probook

Детайли за организацията:

Повече информация за Probook може да получите ТУК