СКЛАДОВ РАБОТНИК – ТОВАРО РАЗТОВАРНА ДЕЙНОСТ

Ние сме фирма-вносител на маркови аутлет стоки от цяла Европа, предлагаща богат асортимент от дамски,мъжки и детски дрехи, обувки и аксесоари и утвърдена на пазара с над 16 мултибранд магазина в страната и чужбина.
Във връзка с разрастването на фирмата и увеличените обеми на работа, търсим да назначим: СКЛАДОВ РАБОТНИК – ТОВАРАЧ

Вашите задължения:
- Товарене и разтоварване на камиони с транспалетна количка и мотокар;
- Товарене, разтоварване, вътре-складово движение на палета и кашони според нуждите на фирмата;
- Подреждане на стоките в склада по видове с цел оптимално използване на складовите площи и бърз достъп до всяка стока;
- Извършване и обща работа в складовата база;

Изисквания към кандидатите:
- Средно образование;
- Предишен опит в склад
- Свидетелство за работа с мотокар
- Умение за бърза ориентация при работа с богат асортимент стоки
- Отговорност

Ние предлагаме:
- Дългосрочна работа, трудов договор и пълни осигуровки
- Мотивиращо възнаграждение и коректност при плащането
- 5 дневна работна седмица
- Работа на смени
- Подсигурен обяд
- Въвеждащо обучение

Ако предложението ви харесва и желаете да станете част от екипа, моля изпратете ни автобиография с актуална снимка и копие от диплома за завършено образование.
Първоначалният подбор, ще бъде по документи. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Документите ще се разгледат конфиденциално и данните на кандидатите ще бъдат защитени по смисъла на ЗЗЛД.

Изисквания към кандидата

Образование:
Средно

Профил:

Специални умения:
Свидетелство за работа с мотокар

Ние предлагаме

Договор:
Трудов безсрочен

Неквалифициран персонал, Експертен персонал без ръководни функции, Средно управленско ниво

Трудово възнаграждение:

От 750 до 1000 лева на месец

Категория:

Нехранителни продукти

Населено място:

Гр. София

Адрес:

Банско, ул Неофит Рилски 5

Дата:

11.02.2016

Организация:

Текспорт Трейдинг